НОВИНИ

Хитрий фермер втратив землі вартістю майже 50 млн грн

30.04.2019 13:36
 • Прокуратура через суд повернула державі сільгоспземлі, не використані за призначенням. Балаклійський районний суд Харківської області задовольнив позов прокуратури про повернення державі майже 415 га сільськогосподарських земель вартістю близько 46500000 грн, пише dozor.kharkov.ua

  Як розповів керівник Лозівський місцевої прокуратури Ігор Білодід, мова йде про 11 земельних ділянок на території Шебелинської сільської ради.

  Зазначені території у кінці 2014 року на підставі наказів ГУ Держземагентства отримав в оренду на 49 років місцевий житель. Землі виділялися без торгів для ведення фермерського господарства.

  Однак господарства людина так і не створила. Всі ділянки він передав в суборенду одному з ПРАТ вже через кілька місяців після того, як сам отримав їх у користування.

  Оскільки землі не були використані орендарем за цільовим призначенням, прокуратура звернулася з позовом до суду про скасування договорів оренди та суборенди та повернення земель у власність держави. Зараз позовні вимоги прокурора задоволені районним судом. Триває час на апеляційне оскарження.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: