НОВИНИ

На Миколаївщині розгорнувся конфлікт навколо будівництва сонячних батарей

25.04.2019 09:30
 • В Єланці вже більше місяця триває конфлікт навколо будівництва сонячних батарей. Місцеві жителі виступають проти того, щоб панелі встановлювали біля їхніх будинків. Поки ситуація розвивається, було знищено близько 700 саджанців сосни на території, яка розрахована під забудову. Про це пишуть Єланецькі новини.

  Ще в березні місцеві жителі засумнівалися в правомірності встановлення сонячних батарей на території колишнього іподрому і конеферми. В Єланецькому селищній раді послалися на те, що земля державна, і вони не мають до неї відношення.

  За цей час пройшло вже кілька зборів місцевих жителів, представників влади і забудовника. Минулого тижня, 19 квітня, місцеві жителі викликали поліцію через те, що приїхала техніка забудовників. Хоча було вирішено призупинити забудову, місцеві жителі відзначають в соцмережах, що вже на наступний день техніка повернулася.

  Окрім цього, як зазначає Павло Ткаченко в групі «Еланецька громада», було знищено 692 саджанця сосни. Це зафіксувала поліція.

  Так, 23 квітня, Павло Ткаченко показав у «Фейсбуці», як екскаватор їхав прямо на людей. З цього приводу було складено протокол.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: