НОВИНИ

За позовами Одеської прокуратури в держвласність повернуто майже 200 га землі

17.07.2012 18:18
 • У цьому році слідчі органи прокуратури Одеської області розслідували 55 кримінальних справ з ознаками корупції.

  Про це повідомила прес-служба наглядового відомства з посиланням на прокурора Одеської області Степана Молицького.

  За позовами прокурорів суди повернули в державну власність198 газемель вартістю понад 11 млн. грн. Скасовано 213 незаконних рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ніж попереджено незаконне вилучення земельних ділянок площадью761 га. За втручання прокуратури відшкодовано понад 9 млн. грн до бюджету.

  Зокрема, до суду направлено справу щодо колишнього керівника комунального підприємства, який своїми незаконними діями заподіяв державі збитків на суму 66 млн. грн. Також завершено розслідування справ стосовно мера одного з міст області та групи митників, які отримали хабара відповідно на суму 290 і 264 тис. грн., повідомляє портал Думская.net.

  Поставлені точки в справі податківців, через дії яких бюджет недоотримав 55 млн. грн., і двох суддів, порушення яких Молицький не конкретизував. У провадженні прокуратури знаходиться кримінальна справа відносно керівників господарського товариства, які самовільно зайняли земельну ділянку на березі моря – вартістю понад 22 млн. грн.

  Направлено до суду кримінальну справу відносно чиновників, внаслідок дій яких в селі Фонтанка Комінтернівського району було незаконно оформлено право власності на земельні ділянки загальною площею майже 3 га, вартістю близько 4 млн. грн.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: