НОВИНИ

“Укрспирт” модернізує виробництво та залучить китайські інвестиції

28.03.2019 07:39
 • Держпідприємство “Укрспирт” в 2019 році інвестує 311 мільйонів гривень у електронну систему обліку готової і відвантаженої продукції та модернізацію виробництва. Про це повідомила прес-служба “Укрспирту”, передає “Інтерфакс-Україна”.

  Інвестиції у впровадження системи обліку продукції складуть близько 40 млн грн.

  Компанія планує в 2019 році встановити лінії з виробництва кормових добавок на місцях проведення діяльності у Львівській та Сумській обл. загальною потужністю 32,8 тис. тонн в рік.

  У планах “Укрспирту” також розширити виробництво спирту-сирцю на 9,8 тис. тонн на майданчиках в Лопатинський і в Суходолах, запустити виробництво біоетанолу потужністю 24,4 тис. тонн в рік в Сторонибаби (всі – Львівська обл.), Модернізувати виробничу майданчик в Тхорівці (Київська обл.) для виробництва технічних рідин загальною потужністю 4,08 тис. тонн на рік.

  “Укрспирт” має намір встановити енергозберігаюче обладнання на двох майданчиках у Львівській обл. і однієї – в Сумській.

  У березні компанія погодила з Мінагропродом стратегічний план на 2019-2023 рік, який передбачає інвестиції на цей період в розмірі 1,53 млрд грн.

  Ці кошти будуть спрямовані на виготовлення нових видів продукції (біоетанолу, спирту-сирцю, високопротеїнових кормових добавок, біогазу і вуглекислоти), а також встановлення енергозберігаючого обладнання.

  Крім власних коштів, для реалізації стратегічного плану “Укрспирт” планує залучити короткострокове фінансування від українських банків.

  Компанія також розглядає інвестиції від іноземних партнерів, зокрема, проводить переговори з китайськими партнерами по капіталовкладеннях в виробництво біоетанолу та додаткових продуктів на базі трьох існуючих виробничих майданчиків.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: