НОВИНИ

Фермери Півдня України отримають гранти на суму $7,5 тисяч

14.03.2019 14:57
 • Гарант на суму до 10 тис. канадських доларів (близько $7,5 тис.) отримають 8 сільгоспвиробників з Півдня України на реалізацію інноваційних ідей в області плодоовочівництва. Про це повідомляє uhbdp.org.

  Аграрії отримають кошти у рамках програми «Малі інноваційні гранти», яку Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив у вересні 2018 р.

  Конкурсна комісія отримала 93 заявок. Оскільки це пілотний проект, планувалося відібрати 5 кращих проектів, але фінансову підтримку отримають 8 виробників з Одеської, Херсонської та Запорізької областей.

  «Серед переможців: фермерські господарства, приватні підприємці та ТОВ, які займаються виробництвом сільгосппродукції. В основному, це — жінки-власниці бізнесу та чоловіки, які покращають умови праці жінок», — йдеться в повідомленні.

  Всі проекти пов’язані з поліпшеннями процесів на існуючих виробництвах, які дають додаткову вартість кінцевому продукту. Кожен проект передбачає придбання обладнання для створення продукту з сировини.

  Фермери отримають фінансову підтримку від Уряду Канади на:

  виробництво консервованих салатів;

  сушку фруктів і ягід;

  переробку меду;

  виготовлення соку прямого віджиму;

  раціональну механізацію при виробництві часнику на невеликих площах;

  охолодження винограду;

  охолодження фруктів і ягід;

  миття ягід.

  «Бюджет бізнес-ідей, які пройшли у фінал конкурсу, коливається від 9 до 16 тис. канадських доларів, тому деякі переможці будуть співфінансувати свої проекти», — повідомили в Українському проекті бізнес-розвитку плодоовочівництва.

  У березні-квітні 2019 р. переможці мають розпочати закупівлю обладнання, а восени вже почати експлуатування.

  Другий тур «Малих інноваційних грантів» буде оголошено на початку квітня 2019 р. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва планує надати ще 12 грантів.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: