НОВИНИ

На Черкащині й Полтавщині розвиватимуть переробку молока

06.03.2019 08:48
 • Асоціація виробників молока (АВМ) спільно із Всеукраїнською аграрною радою (ВАР) реалізує займатиметься переробкою молока. Зараз розробляється два проекти, повідомив голова ВАР Андрій Дикун, пише AgroTimes.

  Перший проект – це Центр накопичення молока на 150 тонн на день в Умані (Черкаська область), уточнив він. У подальшому на його базі планується створити переробку.

  «Другий проект знаходиться в Полтавській області, – розповів Андрій Дикун. – Ми викупили колишній сирзавод у Карлівці. Звозитимемо молоко в радіусі 500 км від нього».

  За його словами, випуск першої продукції планується на осінь 2021 року.

  «На сьогодні в нас близько 15 підприємств – учасників цього проекту. Сумарно на першому етапі плануємо переробляти близько 500 тонн молока екстра-ґатунку на добу», – зазначив Андрій Дикун.

  Думати про власну переробку, будувати власний завод АВМ змушує й ситуація в Харківській області, де компанія «Вімм-Білль-Данн з 1 травня закриває переробний завод, зауважив голова ВАР. «Також на півдні скорочуються обсяги переробки у компаній «Данон» і «Лакталіс», – наголосив він.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: