НОВИНИ

На Вінниччині посіють більше кукурудзи та сої

05.03.2019 15:56
 • На Вінниччині у поточному році посівні площі займуть 1,63 млн га. Площу під кукурудзу планують збільшити на 5%, сою — на 16%. Про це повідомили в Департаменті АПР Вінницької ОДА.

  Як зазначає директор Департаменту АПР Вінницької ОДА Микола Ткачук, головною зерновою культурою в області залишається кукурудза. Згідно з прогнозами посівні площі під нею складуть 400,8 тис. га.

  Із загальних запланованих посівних площ 53% відведуть під зернові, 31% — під технічні та близько 8% — під кормові культури та картоплю з овочами.

  У структурі зернових культур озимі займають 40,7%. Стан їхніх посівів оцінюють як добрий, проведено підживлення на 80% площ.

  «На 16% зростуть площі сої. Попит на цю культуру, так само як і на соєвий шрот, у світі постійно зростає», — зазначив очільник Департаменту.

  Він також звернув увагу на утримання площ під посів цукрових буряків. Зменшення прибутковості вирощування цукрових буряків, що відмічалось в минулому році, є тимчасовим, тож посіви цієї культури плануватимуть у своїх виробничих програмах. За словами Миколи Ткачука, Вінниччина являється лідером по виробництву цукру і ця першість буде збережена і в подальших роках.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: