НОВИНИ

До 2022 року світовий ринок біопестицидів сягне 5 млрд доларів

26.02.2019 13:54
 • Очікується, що до 2022 року глобальний ринок біораціональних пестицидів оцінюватиметься в 5,02 млрд доларів. Щороку цей ринок зростає в середньому на 12,5%, пише news.agropages.com.

  На сьогоднішній день біораціональні пестициди є багатообіцяючою альтернативою хімічним препаратам. При їх низькій вартості в порівнянні з хімічними аналогами, впровадження у виробництво біораціональних пестицидів, вважається одним з ключових факторів, які будуть стимулювати зростання цього ринку в світі протягом наступних п’яти років.

  Ринок біораціональних пестицидів в залежності від способу застосування поділяється на препарати для обприскування по листу, для обробки ґрунту та для ін’єкції в тканину рослин.

  Сегмент обприскування по листу займає найбільшу частку ринку, як найбільш ефективний метод захисту. Це забезпечується за рахунок швидкої подачі корисних речовин на рослину і рівномірного їх розподілу по усіх її частинах.

  Найбільша частка біораціональних пестицидів в 2016 році припадала на Північну Америку, збільшення попиту на такі препарати спостерігалось також в Канаді. Втім, за прогнозами фахівців, найбільшого зростання попиту на біораціональні препарати слід очікувати в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. В першу чергу це викликано підвищеним інтересом місцевих сільгоспвиробників до вирощування органічних фруктів і овочів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: