З початку року в Києві простерилізовано майже 4 тисячі тварин | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

З початку року в Києві простерилізовано майже 4 тисячі тварин

jpg.jpg

Майже 2400 тварин простерилізовано на базі ветеринарних клінік комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». Також до цього процесу долучилися європейські та міжнародні організації.

Понад пів сотні собак та котів безкоштовно простерилізовано за сприяння Європейської організації захисту природи та тварин «ETN».

За кошти зазначеної організації та за підтримки Київської міської державної адміністрації на території ветеринарної клініки, що на вулиці Електротехнічна, 5-А, відкрито та функціонує відділення післяопераційної перетримки безпритульних тварин.

Також триває акція зі стерилізації безпритульних собак та собак, власники яких належать до пільгової категорії населення за фінансової підтримки Німецького Союзу захисту тварин.

З квітня до травня німецькими фахівцями простерилізовано 322 тварини.

У ветеринарній лікарні на вулиці Ярославська, 13-А, обладнано новий операційний кабінет та приміщення для післяопераційної перетримки тварин, що дозволить у рази збільшити кількість простерилізованих. Ще 601 тварину з використанням рухомих клінік безкоштовно простерилізовано силами міжнародної організації «Чотири лапи».

Також стерилізацію безпритульних собак та котів, власники яких належать до пільгової категорії населення, здійснюють безкоштовно у трьох ветеринарних клініках КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за наступними адресами: вул. Електротехнічна, 5-А, вул. Ярославська, 13-А та вул. Вірменська, 29.