Луцька міська рада "забула", що роздає землю у заповіднику | AgroNews
    
    
    
    
    
    
       
       
    
    
    
    
   
    
       

    
    
  
  
    
    

Луцька міська рада "забула", що роздає землю у заповіднику

jpg.

На оренді земельних ділянок у Старому місті луцька мерія втратила 850 тисяч гривень. Про це повідомив прокурор Луцька Сергій Данілін.

Прокурор міста розповів, що Луцька міськрада уклала 49 договорів оренди землі на території Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку з фізичними та юридичними особами, повідомляє портал Сім`я і Дім.

«І практично в усіх договорах вказано, що землі призначені для житлової та громадської забудови, а це є грубим порушенням вимог статті 20 і статті 53 Земельного кодексу України», - каже Данілін.

З його слів, за дорученням прокуратури Луцька ці договори оренди з юридичними особами та фізичними особами-підприємцями на предмет відповідності розміру орендної плати чинному законодавству проаналізували податківці.

«У документах Луцька міська рада не зазначила, що земельні ділянки розташовані на території заповідника та, як результат, не застосувала коефіцієнт під час розрахунку розміру орендної плати», - зазначив Сергій Данілін.

Він додав: «Сума недоотриманої орендної плати у договорах з підприємствами, установами та організаціями становить майже 560 тисяч гривень, а з фізичними особами-підприємцями – 290 тисяч».

Чему тут удивляться? За бабки они и мать родную "забудуть".

29.06.2012 10:26