НОВИНИ

Білорусь зберегла великотоварні ферми

11.11.2011 14:00
 • Посол Білорусі в Україні Валентин ВЕЛИЧКО заявив в інтерв`ю журналу Weekly.ua, що великий експорт продуктів харчування з його країни можливий завдяки тому, що в Білорусі збережені великотоварні ферми.

   «Сьогодні наша країна посідає п`яте місце в світі за виробництвом молочних продуктів на душу населення. Виробляємо 6 млн. тонн молока за рік, а до 2015 року плануємо виробляти понад 10 млн., майже тонну на людину», – сказав В.ВЕЛИЧКО.

  Він також заявив, що держава надає істотну допомогу сільгоспвиробникам: «Аграріям надається державна підтримка в плані наукових розробок, технічного забезпечення, селекційної роботи тощо. 

  Все це дозволяє планувати розвиток на роки вперед. У рослинництві і тваринництві впроваджуються найпередовіші технології. Результати вже в наявності. Середньорічні надої на корову наближаються до 5 тис. літрів, врожайність зернових цього року склала 34 центнери з гектара».

  Популярність білоруських продуктів на українському ринку посол пояснив їх високою якістю та виробництвом за радянськими Держстандартами, а не за ТУ (технічним умовам), які зараз масово використовують українські виробники.

   УНІАН

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: