НОВИНИ

В Україні створили бізнес-калькулятор для пасічників

25.01.2019 17:21
 • Канадський проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) розробив Бізнес-калькулятор для бджолярів. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

  «Коли почали працювати з бджолярами, то зрозуміли проблему, що практично 90% з них не рахують собівартість виробництва меду. І ми вирішили зробити інструмент для фінансової грамотності пасічників — «Бізнес калькулятор для бджолярів». Розробили пілотний варіант в доступній програмі Excel», — фахівець з розвитку ринку проекту UHBDP в Миколаївській області Олег Калінін.

  За його словами, розробка вже отримала позитивні відгуки користувачів.

  Суть програми — це підвищення фінансової грамотності бджолярів. Для того, щоб пасічники підходили до своєї справи не просто як до хобі, а як до бізнесу.

  Олег Калінін розповів, що у програмі «Бізнес-калькулятор» можна чітко побачити собівартість меду, який вона була в минулому році і яка зараз, є можливість аналізу виробництва і продажі. Програма дає розрахунок для кожного індивідуально. Це дає можливість провести аналіз рентабельності бізнесу, слабких його сторін, а також продумати перспективи розвитку.

  Бізнес-калькулятор представлений EXL-файлом, який можна завантажити за посиланням, попередньо зареєструвавшись.

  Примітно, що ресурс безкоштовний. Файл можуть завантажити і користуватися бджолярі всієї України. Аналогічний калькулятор є і для плодоовочевого бізнесу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: