НОВИНИ

У сільському господарстві Вінниччини працюватимуть голландські бізнесмени

10.11.2011 18:00
 • Аграрії Голландії з 11 компаній, на чолі із послом Королівства Нідерланди в Україні Пітером Ян Волтерсом налагоджували взаємозвязки із сільгоспвиробниками Вінниччини.

   Губернатор області Микола Джига наголосив, що область максимально зацікавлена у співробітництві:

  – Обласна влада зацікавлена максимально реалізувати потенціал україно-голландського співробітництва у сфері агропромислового розвитку, зокрема, у вирощуванні, переробці та зберіганні сільськогосподарської продукції, а також в молочному тваринництві. 

  Посол Нідерландів очолив спеціальну торгову місію в овочево-фруктовому секторі, куди й увійшли представники 11 голландських компаній. Україну на світовому продовольчому ринку він конкурентом не вважає:

  – Я не вважаю наші країни конкурентами, адже ми спільно маємо вирішувати завдання забезпечення світової продовольчої безпеки. Світ зараз не виробляє у достатній кількості якісних харчів, щоб прогодувати усе населення планети. Тому, ми вважаємо за необхідне інвестувати у те, щоб збільшити обсяги виробництва якісних продуктів харчування. Вінницька область у цьому контексті є дуже важливим для нас партнером, враховуючи її аграрну спеціалізацію. 

  Підтвердженням цього є той факт, що ми запросили сюди 11 компаній, які спеціалізуються на вирощуванні, переробці і зберіганні овочів, фруктів та картоплі

  Для Нідерландів Вінницька область є надзвичайно важливою, адже є можливості співпрацювати в сфері аграрних технологій. Українська економіка дуже багата й різновекторна у видах діяльності. Особливо виділяється агропромисловий комплекс — потужне сільське господарство дає багато можливостей для співпраці. Пітер Ян Волтерс підкреслив, що у Посольстві хотіли б бачити більше голландських інвестицій в Україну. Такої ж думки дотримуються інші члени Євросоюзу.

   Голландському агробізнесу є чим поділитися із вінницькими колегами. Це технології вирощування, зберігання та переробки фруктів, овочів і картоплі, у яких Нідерланди є визнаним світовим лідером.

  Також голландський дипломат пообіцяв розглянути можливості партнерства у сфері вітроенергетики, зацікавленість в якому висловив губернатор під час зустрічі. 

  Тут все

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: