НОВИНИ

Чернівчанин пристосував субтропічну приправу до вирощування в Україні

10.01.2019 10:29
 • Чернівчанин Олег Гиндич зміг акліматизувати субтропічну рослину лавр благородний. Тепер відома спеція росте на Буковині на відкритому повітрі і не боїться холодів. Про це повідомляє chas.cv.ua.

  За словами садівника, листя тримається на рослині навіть взимку. Він рве його і додає свіжим до страв.

  Лавр, який пройшов процес акліматизації, набув нових смакових якостей — його листя стало набагато ароматнішим, ніж те, яке виросло в субтропічних умовах. До того ж воно позбулося звичної терпкості.

  Олег Гиндич першим на західноукраїнських землях досяг такого результату.

  Окрім лавру, садівникові також вдалося акліматизувати фейхоа. Фейхоа на ділянці Олега Гиндича надійно вкоренилося й почало плодоносити. Варто зазначити, що фейхоа набагато вибагливіше за лавр.

  Олег Гиндич культивує на своїй присадибній ділянці й інші рідкісні рослини, зокрема змієвон та гінкго. Саджанцями гінкго він ділиться з такими ж як він екологами-аматорами.

  Природолюб не тільки акліматизовує субтропічні екзотичні рослини, але й детально описує ці процеси у своїх щоденниках. Потім упорядковує їх у посібники.

  Кілька років тому він видав окремою брошурою нарис про секрети вирощування гінкго дволопатевого. Після цього природолюб порадував читачів ще одною новою науковою працею під назвою «Інжир за межами субтропіків у відкритому грунті».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: