АГРОВІДЕО

Фермер – це не професія, а покликання! З Новим Роком, аграрії!

31.12.2018 18:35
Featured Video Play Icon
 • Останніми роками, не дивлячись на всі проблеми, які є в нашій державі, кількість фермерів в Україні потроху зростає. За офіційною статистикою, станом на початок 2018 року у нас нараховувалось близько 45 тисяч фермерських господарств, за рік їх кількість збільшилась на 2%.

  Звісно, це невеликий ріст, але загальна тенденція говорить про те, що бути фермером в Україні стає модним.

  Agronews протягом року, що минає, розповіло безліч історій, як люди з гуманітарними, чи іншими непрофільними освітами покидають свої роботи і починають займатись сільським господарством і досягають непоганих успіхів.

  При цьому жоден з наших героїв на запитання, про причини таких кардинальних змін професії, не відповів «життя змусило». Натомість більшість відповідала, що просто «знайшли своє покликання».

  На сьогодні держава нажаль не надає достатньої підтримки фермерам, як це має місце, наприклад, у Європі. Тим не менше справжні українські фермер не вішають ніс, бо вже звикли розраховувати перш за все на власні сили. І просять лиш одного – щоб їм бодай не заважали, а вони продовжать робити свою важливу і потрібна справою, бо, як кажуть вони, бути фермером – це не професія, а покликання.

  Agronews вітає всіх фермерів, аграріїв, представників сільського господарства з Новим Роком! Дякуємо вам за рекордні урожаї, за вашу неймовірну працю та любов до землі! Нехай новий аграрний рік буде врожайним та прибутковим!

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: