НОВИНИ

На дорогах України автомобілі зважуватимуть в русі

31.12.2018 09:17
 • У Державному агентстві автомобільних доріг України («Укравтодор») підписали конктракт на виконання робіт по реалізації пілотного проекту зважування автомобілів в русі. Про це повідомила прес-служба відомства.

  Шість майданчиків для автоматичного зважування в русі за 7 місяців буде побудовано на під’їзних дорогах до Києва (М-06, М-03, М-01, М-05, М-07). Пілотний проект планують за два-три роки розширити і встановити до 200-250 таких пунктів по всій країні.

  Реалізація проекту впровадження інтелектуальної транспортної системи в Україні, в тому числі автоматичної системи зважування в русі (WIM), регулюється Угодою про позику «Проект розвитку дорожньої галузі» від 19 жовтня 2015 року між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

  «Цей проект відкриває нову еру функціонування дорожньої інфраструктури України – адже сучасні технічні заходи дозволять підвищити безпеку дорожнього руху, забезпечить збереження автомобільних доріг від руйнування та дозволять отримувати достовірну ситуацію про інтенсивність дорожнього руху для планування ремонтно-будівельних робіт.

  Для компанії-переможця – україно-канадського консорціуму – це велика відповідальність, адже на основі реалізації цього контракту будуть в майбутньому втілюватися і наступні», – сказав керівник «Укравтодору» Cлавомір Новак.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: