НОВИНИ

Урожай цілий рік: фізики створили тепличні екобокси для дому

30.12.2018 07:00
 • Завдяки новій технології, розробленій інженерами, вирощування свіжих овочів і фруктів не вимагатиме великих витрат і місця. Про це пише ТАСС.

  В’ячеслав Карпов, директор компанії Agroaspect, фізик за освітою, але агротехнологіями цікавиться давно. Разом з партнерами організував інноваційну компанію для розробки технологій вирощування. Два з половиною роки тому вони почали експериментально створювати екобокси – автоматичні теплиці для будинку, в яких весь рік можна збирати урожай.

  Обслуговувати екобокс не потрібно. Потрібно обрати насіння, покласти їх в горщики з субстратом, залити воду і вибрати режим. Після цього система почне функціонувати самостійно, не вимагаючи участі людини.

  Вона влаштована за принципом аеропоніки, коли коріння рослин знаходяться в живильному середовищі з високим вмістом кисню. В такому середовищі все виростає в 1,5-2 рази швидше в порівнянні з традиційною посадкою в грунт. Крім того, екобокс здатний очищати повітря приміщення і насичувати його киснем за допомогою вбудованого модуля.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: