НОВИНИ

Українці відмовляються від святкової свинини через символ 2019 року

28.12.2018 14:58
 • Вітчизняний ринок свинини завершує 2018 рік без значних цінових коливань: в останні два тижні року зміна середніх закупівельних цін на тварин забійних кондицій не перевищувала 1%. Про це повідомляє Асоціація свинарів України.

  В останній тиждень року м’ясопереробні підприємства закуповували свинину в живій вазі за 43-45 грн/кг, а середня цінова позначка зупинилася на рівні 44,2 грн/кг.

  Малоактивний приріст цін на свинину м’ясопереробники пояснюють слабкою очікуваною активізацією збуту в передсвятковий період.

  Причиною такої млявої торгівлі вони вважають переорієнтацію покупців на інші види м’яса і риби через бажання «не відлякати» символ наступного року. З іншого боку, реалізувати плани закупівлі і збуту завадили погодні умови.

  Більшість операторів вважає, що ціна на початку року буде перебувати на досягнутому рівні: так, за підсумками опитування асоціації, протягом першого тижня 2019-го середні ціни закупівлі будуть варіюватися в межах 44-44,5 грн/кг.

  Традиційне післясвяткове ослаблення котирувань очікують з другої декади січня та, враховуючи незначну волатильність закупівельних цін у грудні, прогнозують, що воно буде досить помірне.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: