НОВИНИ

У Сумах випустили перших в Україні агроінтернів

29.12.2018 08:26
 • У стінах Сумського національного аграрного університету (СНАУ) відбувся перший в Україні випуск слухачів аграрної інтернатури. 43 агроінтерни підтвердили свою кваліфікацію в умовах виробництва і отримали відповідні сертифікати. Про це повідомляє офіційний сайт СНАУ.

  «Аграрна інтернатура є формою післядипломної підготовки випускників, основним завданням якої є підвищення рівня практичної підготовки випускників та готовності до самостійної професійної діяльності. У 2016 році був здійснений перший набір до агроінтернатури, який склав 66 слухачів. На сьогодні свою кваліфікацію підвищують 117 осіб. Навчання триває 3 роки, з яких перший рік — попередня інтернатура, другий і третій — фахова», — йдеться в повідомленні.

  Підготовка фахівців проводилась за індивідуальними навчальними планами, розробленими на підставі програм післядипломної підготовки, у відповідності з кваліфікаційними характеристиками фахівців відповідних спеціальностей.

  За кожним слухачем закріплювався індивідуальний консультант, з числа провідних викладачів випускових кафедр, фах якого співпадав з профілем виробничого напряму інтерна. Кожні пів року протягом навчання проводився моніторинг знань та вмінь.

  На завершення була проведена підсумкова атестація слухачів інтернатури під час якої випускники складали професійний тест і практичний іспит (слухач готував та представляв перспективний план розвитку відповідної галузі чи базового підприємства).

  Результатом навчання в інтернатурі є виробниче підтвердження фахової кваліфікації, що є підставою включення випускника до банку даних для надання пропозицій та рекомендацій українським та іноземним роботодавцям.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: