НОВИНИ

ТОП-3 підроблених продуктів, які є майже в кожному супермаркеті

28.12.2018 09:58
 • В Україні в період новорічних свят на прилавках магазинів зросла кількість фальсифікованих продуктів харчування. У лідерах підробок — масло, ковбаса та ікра. Про це розповів  начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан, передає УНИАН. За його словами, підробки можна зустріти практично в кожному супермаркеті столиці.

  «На сьогодні у топі перебуває масло, ковбасні вироби та ікра. Сьогодні купувати такі продукти харчування можна тільки у місцях організованої торгівлі», — наголосив Рубан.

  «Під час проведенні лабораторних досліджень майже в усіх супермаркетах Києва встановили, що фальсифікованого масла, а саме із вмістом стеарину і пальмової олії, 12-15%. Такий самий показник по країні — 20-30%», — повідомив він.

  За словами чиновника, Держпродспоживслужба на сьогодні також фіксує масові звернення щодо ікри, яку продають в інтернеті.

  «Ми провели відбір зразків і виявляємо невідповідність — це не ікра, а білковий продукт, схожий на ікру. Він так і називається», — пояснив він.

  Представник Держпродспоживслужби порадив обов’язково звертати увагу на маркування продукту: «Купують, наприклад, масло, а там написано — «масляний продукт» або «сирний продукт», який не є сиром».

  «Продукти харчування треба купувати тільки в місцях організованої торгівлі — там, де є господарюючий суб’єкт, який здійснює продаж, є суб’єкт, відповідальний за безпеку, є орган, який контролює дані товари», — додав Рубан.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: