НОВИНИ

За рік імпорт м’яса в Україну зріс на 30%

28.12.2018 09:29
 • У 2018 році Україна суттєво збільшила обсяги імпорту м’яса та м’ясопродуктів. Про це повідомляє Meat-Inform. На кінець року об’єми ввезення м’яса закордонного виробництва досягнуть 272 тис. тонн (у перерахунку на забійну вагу), що на 30,1%  більше ніж було імпортовано в 2017 році.

  Варто зазначити, що Україна експортує здебільшого якісну м’ясну сировину, а ввозить дешеву продукцію (м’ясо механічного обвалювання, тримінг та ін.). Саме тому середня ціна імпортованого м’яса в рази менша ніж ціна продукції, яку вивозять з України.

  Якщо говорити за окремими групами продукції, то імпорт яловичини в цьому році, згідно з прогнозами аналітиків Meat-Inform, залишиться на тому ж рівні – близько 2 тис. тонн (у забійній вазі). А от об’єми ввезення свинини збільшаться більш ніж в п’ять разів – з 8 тис. тонн (у забійній вазі) у 2017 році до 44 тис. тонн у 2018. Імпорт курятини, порівняно з минулим роком, зросте на 14% і досягне 138 тис. тонн.

  Крім основних видів м’яса та дешевої сировини, в Україну ввозять сало та субпродукти. Здебільшого ці види сировини застосовують у переробній галузі для виготовлення ковбас та інших м’ясопродуктів. Імпортне сало та субпродукти дозволяють виробникам суттєво знизити витрати.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: