НОВИНИ

В Україні падає ціна на цибулю

27.12.2018 11:30
 • З початку поточного тижня на ринку цибулі в Україні спостерігається знижувальному ціновий тренд, повідомляє EastFruit.

  Так, тільки з початку поточного тижня ціни на цибулю в Україні впали на 9%. Сьогодні українські фермери ведуть продажу по 10-13 грн / кг ($ 0,37-0,47 / кг), в залежності від якості, тоді як ще тиждень тому мінімальні ціни на цю продукцію знаходилися на рівні 11 грн / кг ($ 0,40 / кг).

  Поступатися в ціні виробники змушені через помітне зниження попиту, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі сформували товарні запаси ще до новорічних свят і на цей момент ще не розпродали наявні обсяги. У той же час, якість продукції в необладнаних складах стрімко погіршується, через що їх власники знижують ціни, щоб таким чином стимулювати темпи збуту.

  Проте, варто відзначити, що в даний час якісну цибулю в українських господарствах коштує в середньому в 3 рази дорожче, ніж в кінці грудня 2017 року. Більш того, фермери впевнені, що після новорічних свят темпи зростання цін на цю продукцію в Україні значно прискоряться. Свою думку вони аргументують як обмеженою пропозицією цибулі високої якості в українському господарствах, так і активним попитом з боку європейських імпортерів, адже в більшості країн ЄС також спостерігається істотне зниження врожаю цибулі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: