НОВИНИ

В Україні з’явиться товарна біржа зерна

27.12.2018 10:55
 • Проект Digital Pulse of the Land (DPL) має намір навесні наступного року відкрити в Україні товарну біржу зерна. Про це Інтерфакс-Україна повідомив генеральний директор представництва DPL Роман Назаров.

  “Перший проект, який ми маємо намір реалізувати, стане товарна біржа зерна. Ми плануємо запустити її навесні наступного року. У нас майже все готово”, – сказав він.

  За його словами, в проект було вкладено десятки мільйонів доларів. Інвесторами виступили міжнародні фонди. Разом з тим в подальшому планується залучення і українських інвесторів. Передбачається, що проект окупиться протягом п’яти років.

  Як уточнив радник проекту DPL Ігор Тіньков, на товарній біржі зможуть торгувати і агрохолдинги, і фермерські господарства.

  “Можна буде торгувати не тільки контрактами на фізичні поставки товарів, а й управляти ризиками шляхом хеджування на ринку деривативів. Ми зібрали два майданчики в одному місці”, – вказав він.

  Р.Назаров зазначив, що наступний крок у розвитку біржі буде запуск блокчейн-кооперативної платформи.

  За його словами, цей проект буде запущений через два роки після початку роботи біржі.

  Згідно з інформацією на сайті проекту, платформа дозволить продавцям і покупцям торгувати сільгосппродукцією та продуктами харчування із застосуванням смарт-контрактів. До платформи буду залучені банки, дослідні, страхові, логістичні компанії, портові агенти і брокери. Також платформа дозволить агровиробникам об’єднаються в кооперативи або створювати свої, формуючи бізнес-плани і залучаючи інвестиції.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: