НОВИНИ

У порту Чорноморськ вперше за 20 років завершили реконструкцію морського підхідного каналу

26.12.2018 13:20
 • У морському порту Чорноморськ вперше за останні 20 років завершені роботи з реконструкції підхідного каналу. Про це повідомляє АМПУ.

  Так, Адміністрація морських портів України (АМПУ) і підрядник – компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) 21 грудня в 2018 р підписали документи про завершення днопоглиблювальних робіт на цьому об’єкті.

  «За останні 20 років суттєво збільшилася кількість заходів у порт Чорноморськ великотоннажних суден з осадкою понад 14,0 м. Тому від реалізації проектів реконструкції підхідного каналу та 1-го ковша Сухого лиману залежить майбутній розвиток порту. По завершенню цих проектів державні і приватні стивідорні компанії, які працюють в порту зможуть приймати великотоннажні судна з осадкою до 14,5 м типу Panamax і post-Panamax », – зазначив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

  В результаті проведених днопоглиблювальних робіт були збільшені параметри підхідного каналу: довжина – до 1 600 м, ширина – до 160 м, глибина – до 16 м.

  Зараз днопоглиблювальних флот CHEC працює в операційній акваторії першого ковша Сухого лиману. Вже завершена перша черга днопоглиблення операційної акваторії та почалися роботи по реалізації другої черги. По завершенню всіх трьох черг днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману глибини в його центральній частині досягнуть 15 м.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: