НОВИНИ

Поліція Словаччини виявила контрабандні пестициди з України

26.12.2018 12:30
 • У словацькому місті Міхаловце працівники кримінально-адміністративного управління фінансової адміністрації виявили на території місцевого індустріального парку заборонені хімікати, які привезли з України. Про це повідомляє УНН з посиланням на місцевий телеканал Teraz.

  Прес-секретар фінансової дирекції Словацької Республіки Івана Скоканова повідомила, що загалом було вилучено понад тисячу літрів гербіцидів, пестицидів та інсектицидів, які не дозволено застосовувати на території Євросоюзу.

  «Однозначно, що це контрабанда. Її мали продати словацьким фермерам, які іноді купують дешевші засоби захисту рослин, завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Незаконними хімічними речовинами могли обробити майже 5 тисяч гектарів земель. Деякі з них були завантажені в автомобіль зі словацьким реєстраційним номером. Партію могли реалізувати приблизно за 150 тисяч євро», — зазначила вона.

  Правоохоронці вилучили 130 кг інсектицидів марки Mospilan (неонікотиноїд, нині заборонений у країнах ЄС) у будівлі, яку винаймала компанія на чолі зі словацької директором, частина пакетів мала українські етикетки.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: