НОВИНИ

В Україні з’явився перший виробник бальзамічного оцту

26.12.2018 07:36
 • Сімейна виноробня «Колоніст», що на Одещині, розпочала виробництво першого українського бальзамічного оцту. Про це пише agro-yug.com.ua.

  «Ми перші виробники бальзамічного оцту в Україні. Ми пишаємося тим, що нам вдалося зайняти першими дану нішу», — каже одна із засновниць українського бальзаміка «Бессарабіко» Алла Плачкова.

  Спираючись на досвід і знання італійських колег, сім’я Плачкових ще 4 роки тому задумалася про випуск унікального для українського ринку продукту — бальзамічного оцту власного виробництва.

  «У виробництві українського бальзамічного оцту використана як класична, так і не класична технологія виробництва найвідомішого бальзаміка з Модени. Після отриманих під час італійських дегустацій і майстер-класів знань, ми можемо з упевненістю заявити, що український бальзамічний оцет нашої виноробні абсолютно конкуренто здатний і має високу перспективу», — коментує створення «Бессарабіко» Алла Плачкова.

  Основою для виробництва бальзамічного оцту служить високоякісний виноградний сік. А одним з секретних інгредієнтів для отримання унікального смаку українського бальзаміка «Бессарабіко» за рішенням виробників став мед.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: