НОВИНИ

На Черкащині фермер розводить овець гісарської породи

24.12.2018 17:17
 • Володимир Ханапетов з м. Умань започаткував сімейну справу. Він розводить овець гісарської породи для клієнтів свого готельно-ресторанного закладу. Про це повідомляє Seeds.org.ua.

  «Вперше я побачив гісарських баранів у знайомого на Вінничині. Раніше діла з цією породою не мав, але вирішив і собі спробувати розвести кілька голів. Та коли зрозумів, що це справді вигідна порода, почав поступово скуповувати у різних областях племінних овець», — ділиться досвідом Володимир Ханапетов.

  Перевага цієї породи овець у тому, що вони дуже швидко ростуть. Тварини належать до гірських видів, тож невибагливі до їжі. Але гісарські барани ростуть лише на волі, тому підприємцю доглядати за вівцями допомагає пастух, з яким вони разом випасають стадо.

  «Мені подобається, що у цих овець добре розвинений стадний інстинкт. Вони завжди тримаються разом», – розповідає фермер.

  А основна цінність гісарських овець — це курдюк. У нього відсутній специфічний запах та за своєю поживністю не поступається відомим корисним продуктам. До сьогодні його активно використовують у народній медицині для лікування застуд, зниження холестерину в крові, врівноваження гормонального фону, усунення авітамінозу — і це не весь перелік використання курдючного жиру.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: