НОВИНИ

На Миколаївщині ввели карантин через виявлення сказу у лисиці

24.12.2018 17:55
 • Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про встновлення карантинних обмежень по сказу в селі Горохівське Снігурівського району.

  Відзначається, що 26 листопада до села Горохівське забігла лисиця, яка покусала домашню собаку. Лисицю було застрелено, відібраний патологічний матеріал (головний мозок), труп спалений та закопаний на глибині 1,5 м. Патологічний матеріал направлений до Миколаївської РДЛ ДПСС з метою виключення сказу. Контактних людей з підозрілою у захворюванні на сказ лисицею не виявлено.

  Контактним тваринам проведено вимушене щеплення проти сказу. Звітом про результати дослідження Миколаївської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби від 12.12.2018 №004507п.м/18 по МФА встановлений сказ.

  «Територія Снігурівського району стаціонарно неблагополучна по сказу. В цьому році це третій зареєстрований випадок. У вересні місці цього року скасовані карантинні обмеження у Кобзарцівькій сільській раді та у жовтні – у місті Снігурівка. На території с. Горохівське сказ зафіксований вперше», — йдеться мова в повідомленні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: