НОВИНИ

На Кіровоградщині не допустили до реалізації понад 9 тонн небезпечних продуктів

24.12.2018 16:41
 • Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи Кіровоградської області за 11 місяців поточного року провели 344,6 тис. експертиз та 725,6 тис. досліджень на ринках, передає Аgroreview.

  За результатами проведених досліджень до реалізації не допущено харчові продукти та сировину загальною вагою 9, 2 тон.

  Це стало відомо під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, яка відбулася під головуванням Ігоря Бойчука. Одним із розглянутих на заході питань стали підсумки роботи державних лабораторій Держпродспоживслужби.

  Причинами недопущення до реалізації молока і молокопродуктів загальною вагою 3,3 тони стали незадовільні органолептичні показники: гіркий присмак, підвищений рівень кислотності, ІІІ ступінь чистоти, порушення правил торгівлі (у 380 випадках була припинена реалізація молока у використаних пластикових пляшках). Також утилізовано 44 кг молока, отриманого від хворих на мастит корів.

  Риба з прісноводних водоймищ (сумарна вага 183 кг) мала незадовільні органолептичні показники та була утилізована.

  Через незадовільні органолептичні показники власникам повернули 1,6 тон овочів для використання в домашньому господарстві як корм для тварин. У той же час овочі і фрукти вагою 3,98 тони утилізували через встановлення підвищеного рівня нітратів та незадовільних органолептичних показників – продукція уражена хворобами, гнила.

  До продажу також не допущено 98 кг олії. З них 92 кг реалізовувалися у використаних пластикових пляшках, що є порушенням правил торгівлі. Весь продукт повернули власнику; 6 кг утилізовано через незадовільні органолептичні показники.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: