НОВИНИ

Мінекономрозвитку відбирає проекти на отримання грантів

24.12.2018 08:03
 • У Києві пройшло перше засідання конкурсної комісії з відбору проектів для державного стимулювання створення та використання винаходів (корисних моделей) і промислових зразків. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

  Комісія затвердила механізм і умови відбору заявок претендентів, критерії оцінки кращих проектів, рекомендації оператору фонду по організації процедур відбору тощо.

  Оцінюватимуть проекти за низкою критеріїв: “новизна”, “ступінь готовності до комерційного впровадження”, “соціальна або ринкова доцільність”, “наявність правоохоронних документів”, “термін впровадження” та інші показники.

  “Це експериментальний проект державної підтримки інновацій та винахідництва, який ініціювало Мінекономрозвитку спільно з Державною інноваційно-кредитною установою.

  Проект допоможе винахідникам реалізувати свої винаходи, розробки, корисні моделі, не просто на папері, а впровадити в реальне виробництво”, – прокоментував віце-прем’єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

  Він зазначив, що прийом заявок на конкурс проектів із загальним бюджетом 100 млн грн почнеться з 1 січня і триватиме до 30 вересня 2019 року.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: