НОВИНИ

В Британії з’явилися роботи-фермери зі штучним інтелектом

24.12.2018 11:37
 • Незабаром автоматизація виробництва витіснить людей з багатьох галузей народного господарства. У Великій Британії вчені вже створили роботів-фермерів зі штучним інтелектом, які будуть обробляти одну площу, пише Ukurier.gov.ua.

  Трьох роботів, яких назвали Том, Дік і Гаррі, планують випробувати у Гемпширі. За зовнішнім виглядом і особливостями конструкції вони схожі на міні-трактори масою 10 кг. Працюють машини у безпілотному режимі.

  Вони пов’язані з віддаленим «фермерським» штучним інтелектом, який збирає інформацію про зміну погоди, стан саджанців тощо. Роботи аналізують відомості, що надійшли і розробляють план обробки землі. У цьому процесі враховується безліч особливостей.

  Робот Том займається топографією: вивчає місцевість і створює карту поля. Гаррі закопує саджанці на визначену глибину з високою точністю. Дік прополює бур’яни за допомогою технології «штучного зору».

  У планах науковців — знизити кількість хімічних добрив завдяки роботам при обробці землі на 60% і підвищити врожайність на 40%. Наразі машини не здатні повністю замінити роботу людини, але можуть виконувати монотонні дії.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: