НОВИНИ

Дочка Сoca-Сola пропонує $100 тис. тому, хто відмовиться від смартфона на рік

22.12.2018 14:34
 • Vitaminwater, дочірня компанія Coca-Cola, запустила експеримент. Вона пропонує взяти участь в конкурсі, призом в якому стане $100 тисяч, передає AgroPortal.

  У Челлендж #nophoneforayear Vitaminwater вимагає від учасників прожити цілих 365 днів без використання смартфона.

  Це означає відмову від власного телефону і планшета, а також згоду не використовувати чужі гаджети. Обрана людина повинна буде підписати контракт, який дає можливість використовувати смартфон протягом всього конкурсу, і якщо буде встановлено, що вона дотримувалася суворого правила протягом терміну дії контракту, вона буде винагороджена у $100 тис.

  Бажаючим взяти участь пропонується опублікувати фото в Twitter або Instagram з хештегом #nophoneforayear, розповівши Vitaminwater, чому користувачеві потрібно «відпустку» від смартфона і що він збирається робити весь цей час. Потім організатори оберуть одного щасливчика.

  Учаснику експерименту видадуть в якості заміни для смартфона звичайний мобільний телефон, здатний тільки на дзвінки. Щоб переконатися, що користувач не шахраює і не проводить таємні ночівлі зі смартфоном, передбачається проводити тести на детекторі брехні.

  Заявки будуть прийматися до 8 січня 2019 року. Кожен користувач може зробити до чотирьох спроб.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: