НОВИНИ

Врожай пшениці та овочей на складах зберігання уражені хворобами та шкідниками

22.12.2018 12:30
 • Спеціалісти управлінь фітосанітарної безпеки оприлюднили результати обстеження зерносховищ та складських приміщень на предмет наявності комірних шкідників. Про це повідомила Держпродспоживслужба

  В окремих партіях продовольчого та фуражного зерна у Вінницькій, Волинській, Кіровоградській, Чернівецькій області виявлено горохового зерноїда, комірних довгоносиків, коротковусого борошноїда, борошняного кліща, за чисельності 1-3 екз. в 1 кг зерна, що вимагає його знезараження через фумігацію дозволеними препаратами для боротьби зі шкідниками запасів.

  Тим часом огляд і аналіз овочевої продукції показав, що картопля мішаних сортів, яка зберігається насипом для продовольчих цілей уражена фітофторозом (0,5% за розвитку хвороби 1%), мокрою гниллю (0,5-1% за розвитку хвороби 1,5%), фомозом (1% за розвитку хвороби 3%).

  Столовий буряк уражений кагатною гниллю (2-3% коренеплодів, за розвитку хвороби 2-4%). Морква, яка зберігається насипом, уражена змішаною гниллю (2% корнеплодів, за розвитку хвороби 3%). Капуста, яка зберігається на стелажах, уражена сірою гниллю (3%, за розвитку хвороби 4%), слизистим бактеріозом (1% рослин за розвитку хвороби 2%).

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: