НОВИНИ

У Херсонській області побудували потужний біогазовий завод

22.12.2018 10:14
 • У Херсонській області побудували біогазовий завод для виробництва електроенергії з відходів птахофабрики «Чорнобаївка». Агрохолдинг «Авангард», який входить до групи компаній Ukrlandfarming, запустив в роботу першу чергу комплексу потужністю 3,12 МВт, передає Аgro-yug.

  «Виробництво електричної енергії на новому заводі здійснюється двома модульними когенераційними біогазовими установками встановленою потужністю 1560 кВт кожна (сумарно 3,12 МВт), які укомплектовані стаціонарним чотиритактним газовим двигуном внутрішнього згорання і трифазним синхронним генератором», — пояснюють на підприємстві.

  Вироблений газ з біореактора через систему очищення від сірки надходить на установки електростанції, які перетворюють енергетично високоякісний біогаз в електричну енергію для передачі в мережі АТ «ЕК «Херсонобленерго» за мінусом електроенергії, яка йде на власні потреби заводу і птахофабрики.

  Для передачі виробленої електроенергії в мережі АТ «ЕК» Херсонобленерго» побудована однотрансформаторна підстанція 0,4/10 кВ.

  «Найбільш ефективно використовувати біогаз прямо на місці його виробництва, відразу забезпечуючи місцевих споживачів теплом і електрикою. Потужність другої черги – буде в два рази більшим, а третьої — в чотири рази більшим», — зазначають у «Авангарді».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: