НОВИНИ

У Великобританії набирають популярність новорічні ялинки з розмарину

22.12.2018 08:16
 • Англійська мережа супермаркетів «Waitrose» в ці передріздвяні дні пропонує незвичайні «ялинки» — підстрижені під новорічне дерево кущики розмарину. Розмарин є одним з трьох найбільш популярних пряносмакових рослин, реалізація яких в святковий сезон зростає на 200%. Про це повідомляє EastFruit.

  Альтернативні новорічні ялинки вже мали приголомшливий успіх в минулому році, тому що клієнти, які піклуються про навколишнє середовище, шукали багатофункціональне дерево з можливістю повторного використання або в якості подарунка для сім’ї та друзів.

  Розмаринові «ялинки» вирощують особливим чином в горщиках і підстригають у формі ялини. Незважаючи на свою скромну висоту — близько 30 см або приблизно третину середньої ялинки — ці їстівні, міні-ялинки поширюють чудовий аромат в будинку.

  Тенденція різдвяних ялинок з розмарину почалася в Америці, де зараз обсяг їх продажів можно порівняти зі звичайними новорічними ялинками. Голчасте листя робить цю рослину ідеальною альтернативою для свят. Дерева можуть бути прикрашені також, як їх більші традиційні аналоги, і можуть підняти настрій в кімнаті, на кухні або порадувати око на різдвяному столі, щоб гості могли самі зривати листя і додавати їх в страви до смаку.

  Рослини виключно для мережі «Waitrose» вирощуються в Чичестері, де з 80 сортів розмарину був обраний кращий, щоб гарантувати, що «дерева» будуть мати ідеальну форму, колір і чудовий аромат.

  За словами представника фірми «Waitrose» Еллісон Бердетт, клієнти мережі люблять садівництво та приготування їжі, тому такі «ялинки» дають їм ідеальне поєднання. Листя рослин розмарину можна використовувати для приправи блюд, а після свят рослину можна посадити в саду, тому нічого не пропадає.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: