ГОЛОВНЕ

Рішення Ради про продовження земельного мораторію заблоковане

21.12.2018 15:55
 • Депутати вимагають від Верховної Ради відмінити рішення про продовження мораторію на продаж землі. Два відповідні проекти постанов зареєстровані на сайті Ради. Їх авторами є депутати Віктор Пензник – №9355-П1 та Олексій Мушак №9355-П.

  Напередодні Рада прийняла рішення щодо земельного мораторію: результати голосування.

  В пояснювальних записках до документів зазначається, що рішення парламенту щодо продовження мораторію підлягає відміні через «грубе порушення норм законодавств» при його ухваленні. Ініціатори відміни рішення по земельному мораторію стверджують, що, зокрема, були порушені строки внесення альтернативних законопроекті, через що інші депутати не встигли скористатися своїм правом законодавчої ініціативи з цього питання. Також нібито було зафіксоване неособисте голосування депутатів за це рішення.

  Реєстрація цих проектів постанов в Раді практично заблокувало продовження дії мораторію з 1 січня 2019 року, коли припиняє діяти попереднє рішення Ради про продовження мораторію. До розгляду проектів Мушака та Пензника у парламенті, прийнятий законопроект про продовження мораторію не може бути підписаний президентом і офіційно оприлюдненим, а значить не є чинним.

  Нагадаємо, що Верховна Рада у пятницю пішла на новорічні та різдвяні канікули. Чергове засідання відбудеться лише 15 січня 2019 року.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: