НОВИНИ

Великобританія відмовляється від авокадо

21.12.2018 14:54
  • За останні кілька років авокадо придбав неймовірну популярність – їм прикрашали тости, готували смузі і додавали в салати – але тепер деякі ресторани Великобританії виключають фрукт зі свого меню з етичних міркувань, пише «Кулінарний едем».

    Власники закладів стверджують, що вирощування цих плодів вимагає великої кількості води, а це завдає шкоди землі в таких регіонах, як Південна Америка.

    «Одержимість авокадо на Заході призвела до безпрецедентного попиту на продукцію фермерів, – пише кафе Wild Strawberry Cafe на своїй сторінці в Instagram. – Щоб звільнити місце для плантацій авокадо, вирубуються ліси. Вирощування авокадо сприяє викидам парникових газів і робить негативний вплив на місцеве водопостачання ». Заборона на авокадо ввели ресторани в Брістолі і на півдні Лондона, і фахівці вважають, що тенденція до бойкоту авокадо незабаром може стати такою ж популярною, як і сам фрукт. Заклик відмовитися від вживання авокадо викликав неоднозначну реакцію громадськості – в той час як деякі люди запропонували ресторанам піти далі і заборонити такі інгредієнти, як м’ясо, чай матчу і мигдаль, інші припустили, що цей крок був цинічним маркетинговим ходом.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: