НОВИНИ

В Україні призупинився ріст цін на капусту

21.12.2018 13:56
 • Темпи зростання цін на капусту на ринках України істотно сповільнилися, повідомляє EastFruit. За словами ключових гравців ринку, подорожчання продукції, яке спостерігалася з середини листопада, призвело до уповільнення темпів збуту, в зв’язку з чим багато фермерів відмовлялися від подальшого підвищення цін.

  Сьогодні господарства України пропонують капусту по 5-6 грн / кг ($ 0,64-0,74 / кг), що в середньому в 1,6 разу дорожче, ніж на початку попереднього місяця. Нагадаємо, що на початку листопада білокачанна капуста надходила в продаж по 3-4 грн / кг ($ 0,11-0,15 / кг). На даний момент більшість фермерів утримуються від цінових коригувань.

  Таку ситуація гравці ринку пов’язують з подорожчанням даної продукції, яке спостерігалося протягом листопада. В результаті, позитивний ціновий тренд вкрай негативно позначився на темпах реалізації білокачанної капусти. У той же час гравці ринку відзначають, що, ціни могли б і зовсім почати знижуватися, якби не досить активний попит з боку роздрібних мереж.

  Відзначимо, що на даний момент ціни на капусту в Україні в середньому в 4 рази вище, ніж в аналогічний період попереднього року. Однак, багато операторів ринку не виключають, що вже наступного тижня ця продукція почне дешевшати. Проте, власники продукції високої якості не мають наміру поки починати активний продаж капусти зі сховищ.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: