ПУБЛІКАЦІЇ

Ефективна протидія стресу у рослин, яка допоможе знизити вартість врожаю

21.12.2018 12:58
 • Несподівано змінилася погода? Внесли ЗЗР і на листовій поверхні з’явилися опіки? Ваша культура в полі пожовкла або почала в’янути? Це перші дзвіночки стресу у рослини. Дуже часто такі проблеми ведуть до великих втрат врожаю. У цій статті ми розповімо про те як боротися з цими проблемами.

  У випадку виникнення описаної ситуації, потрібно вчасно визначити причину погіршення стану рослин (а це може бути вплив пестицидів, пошкодження шкідниками чи хворобами, різкий перепад температур), але й швидко прийняти рішення, яке підтримає культуру у критичний для неї період.

  Гарним варіантом буде універсальний препарат від компанії Квадро Плюс – Тесей. Це недорогий ад’ювант, який одночасно є і антистресантом, який працює.

  Принцип дії

  Тесей– препарат, який, потрапляючи на листову поверхню допомагає розтікатись робочому розчину. Таким чином препарат більш рівномірно розподіляється на поверхні, утворює на листку полімерну сітку, яка не порушує парообміну рослини. Тобто рослина продовжує далі вільно дихати і накопичувати урожай.

  Крім того, що Тесей – це прилипач, він також працює як антистресант, зменшуючи пестицидне наватаження на рослину, вплив біотичних та абіотичних факторів, кліматичних стресів. Гарно допомагає при карбамідному стресі, якого культура зазнала внаслідок негативного впливу біурету.

  Але важливо розуміти, Тесей не знімає стрес, він допомагає його побороти. Яким чином?

  До складу препарату входить ель-альфа-амінокислота, яка сприяє відновленню вмісту Mg у хлоропластах рослини. Таким чином, коли рослинка стресує, комплекс амінокислот препарату починає стимулювати виробництво хлоропластів і культура швидше виходить із стресового стану.

  Для всіх препаратів, що ми застосовуємо по вегетації є одна загальна проблема – доставка препарату до місця дії. Тому особливо важливим є застосування Тесея разом із пестицидами. Це покращить роботу ЗЗР за рахунок його властивостей провідника.

  Дія гербіцидів покращується Тесеєм за рахунок полісахаридів, що входять до його складу.

  За ціною чашки кави

  Не менш позитивним агрументом для використання цього прилипача-антистресанта є його ціна. Тесей для тих фермерів, які не можуть витратити 100 грн на гектар на рістрегулятор, тому надають перевагу аналогічному препарату по ціні чашки якісної кави.

  Вигідна покупка, враховуючи те, що цей препарат має цілий ряд безсумнівних переваг:

  – працює як прилипач (покращує рівномірність і тривалість закріплення на оброблюваній поверхні);

  – допомагає рослині вийти зі стресу (стабілізує період захисної дії);

  – має властивості провідника (гербіцид швидше дістається цілі);

  За рахунок групи карбонових кислот у його складі, покращує дію гербіцидів;

  Доступна ціна прилипача-антистресанта;

  То чому б одним внесенням не вирішити кілька проблем на своєму полі. Навіщо купувати прилипачі, гумати та інші речовини окремо, якщо компанія Квадро Плюс вже подбала про те, щоб в одному препараті було все, що Вам потрібно.

  Тесей – липке рішення стресових ситуацій.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: