НОВИНИ

Чорноморський порт продовжує порушувати норми утримання тварин

21.12.2018 08:53
 • Чорноморський порт після ситуації з вівцями, так і не створив умов для утримання тварин. Але приймати худобу він не припинив. Про це повідомив заступник начальника Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю Олег Яковлєв, передає trassae95.com.

  За його словами, в Чорноморському порту немає жодного карантинного майданчика, відповідав б законодавчим нормам. Проте, живий вантаж і досі прибуває в термінал.

  Олег Яковлев розповів, що після утримання овець у порту вже були нові випадки повернення 56 тварин. Він зазначив, що наразі у відомстві йдуть наради з питань, пов’язаних з поверненням імпортованих тварин. Також вже підготовлено лист до Міністерства фінансів України з проханням виділити кошти на створення карантинного майданчика в Чорноморському порту.

  За словами волонтера Вікторії Козаченко, громадські працівники розіслали листи президенту, прем’єр-міністру і до зоозахисних організацій. Вони просять вжити заходів, щоб, аналогічні ситуації більше не повторювалися.

  Нагадаємо, у порту Одещини  два тижні стоїть фура с сотнями вже майже мертвих овець.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: