НОВИНИ

Рада не змогла прийняти закон про спрощення оренди водойм

20.12.2018 16:49
 • Верховна Рада України на засіданні у четвер вирішила направити в комітет на підготовку до повторного другого читання законопроект про урегулювання порядку передачі в оренду водних об’єктів. Документ передбачає, що для оформлення таких угод достатньо підписання договору оренди водойми – окремий договір оренди земельної ділянки під водоймою, як це передбачено зараз, для цього не потрібен. За прийняття відповідного законопроекту №3157 в другому читанні і в цілому в Раді не вистачило голосів.
  При цьому депутати підтримали направлення документу на доопрацювання в комітет, це рішення підтримали 239 депутатів. Повідомляє кореспондент Agronews.

  Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками» був схвалений парламентом у першому читанні ще весною 2017 року.

  Ініціатори законопроекту, обґрунтовували необхідність його прийняття наявністю правової колізії у регулюванні механізму надання водних об’єктів в оренду – громадяни та юридичні особи для того, щоб взяти в оренду водойму мали оформляти два договори – договір оренди водного об’єкта та договір оренди землі.

  «Така ситуація не є виправданою, створює необґрунтовані перешкоди у процедурі передачі водних об’єктів у оренду та порушує права громадян і юридичних осіб», – зазначалося в пояснювальній записці до законопроекту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: