НОВИНИ

Найбільше у світі поголів’я свиней скоротилося на 60 млн голів

20.12.2018 14:56
 • Внутрішні джерела зі свиної промисловості Китаю підтвердили, що обсяг загальнонаціонального споживання свинячого корму скоротився на 10% в порівнянні з минулим роком. Це також означає зниження найбільшого в світі поголів’я свиней, відзначає Джим Лонг, президент і генеральний директор компанії Genesus Inc..Свине стадо Китаю скоротилося на 60 мільйонів голів. Про це повідомляє УкрАгроКонсалт.

  «Минулого тижня джерела комбікормової промисловості Китаю повідомили, що споживання свинячого корму в порівнянні з минулим роком суттєво скоротилося. Це говорить про загальне скорочення свинопоголів’я в Китаї. Близько 1,5-1,7 млн свиноматок були ліквідовані через низькі ціни ще до спалаху африканської чуми свиней. Подальше зниження поголів’я свиней викликано саме АЧС. І за попередніми оцінками, скорочення споживання кормів на 10% означає, що в Китаї тепер налічується приблизно на 60 мільйонів менше свиней, ніж роком раніше», — говорить експерт.

  Надалі ціни на свиней в Китаї стануть служити індикатором поставок. В даний час ціна становить близько 13.3 юанів за кілограм ($1,92). Будь-яке зростання цін буде означати подальше скорочення поставок свиней в Китаї через транспортні обмеження. Деякі провінції Китаю в такій ситуації роблять величезні прибутки; інші провінційні виробники втрачають великі гроші. Ми очікуємо, що основна ліквідація свиней триватиме в провінціях з низьким рівнем ринкових цін», — заявив Лонг.

  Протягом останніх 4-х місяців в Китаї виявлені понад 90 спалахів АЧС, але є підозри, що не всі випадки були зареєстровані через офіційні канали. В даний час 22 провінції Китаю повідомили про спалахи вірусу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: