НОВИНИ

На Кіровоградщині у буженині знайшли бактерії кишкової палички

20.12.2018 13:55
  • Спеціалісти Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області під час планової перевірки мережевого магазину відібрали зразки продукції, зокрема буженини «Обідньої» у вакуумній упаковці виробництва ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат» «Українські ковбаси», що знаходиться у Кіровоградській області, пиш еagroreview.com.

    Продукт дослідили у Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби. Згідно з результатами лабораторних досліджень, продукт містить бактерії кишкової палички (коліформи), мікробіологічні показники не відповідають даному виду продукції. Це є порушенням положень статей 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

    Для встановлення причин забруднення продукту бактеріями кишкової палички спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводить позапланову перевірку ТОВ «Соколівський м’ясокомбінат». Результати перевірки будуть оприлюднені пізніше.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: