НОВИНИ

Голова МінАПК на річній прес-конференції розповів про успіхи – відновив бомбосховище

19.12.2018 13:32
 • Воєнний стан, який був запроваджений в Україні на місяць, негативно не вплинув на сільське господарство, бізнес зберігав спокій і не згорнув інвестиційні програми. Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк, відповідаючи на запитання кореспондента Agronews.

  «Воєнний стан був запроваджений, але одразу були надані чіткі месенджі, що воєнний стан не запроваджує ніяких обмежень для бізнесу. Тому ми спостерігали, що цей месендж, очевидно, був почутий бізнесом і навіть інвестиційні програми не були згорнуті на період воєнного стану», – сказав Мартинюк на підсумковій прес-конференції за поточний рік у середу.

  Він зазначив, що воєнний стан «був більше запроваджений, щоб мобілізувати органи влади і привести їх в готовність для реагування у разі воєнної агресії, а бізнес і громадяни зберігали спокій і робили свою справу».

  Він повідомив, що в той же час Мінагрополітики в цей період змогло зробити корисну річ – відновити бомбосховище.

  «Міністерство аграрної політики відновило роботу бомбосховища. Виявили, що там був облаштований склад, заварені виходи резервні і так далі. Ми зробили такий невеликий, але думаю, що корисний крок в рамках заходів», – похизувався міністр.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: