НОВИНИ

Цьогоріч вітчизняні виробники подвоїли кількість машин для збирання плодів і ягід

18.12.2018 19:00
 • В Україні середня забезпеченість технікою підприємств у галузі садівництва та ягідництва становить 80%. Про це розповів голова асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка. Він зауважив, що дані отримано шляхом анкетування членів асоціації, пише Аgrotimes.

  Для збирання врожаю плодів і ягід використовують 39 машин. Причому їхня кількість вдвічі зросла лише за останній рік, зауважив він.

  Площі під плодово-ягідними насадженнями, які охоплені системами зрошення, сягають лише 25%. Так, переважна кількість горіхових садів, за словами Дмитра Крошки, закладається без зрошення.

  Потужності для зберігання ягід і плодів мають 35% промислових компаній у галузі садівництва та ягідництва. У тому числі з регульованим газовим середовищем – 15%. «Ми сьогодні зберігаємо близько 300 тис. тонн плодово-ягідної продукції. Для порівняння: Польща зберігає близько 1,5 млн тонн», – зазначив Дмитро Крошка.

  Сортувальне обладнання використовують у своїй роботі 300-310 компаній. Причому обладнання дуже різної якості, підкреслив голова «Укрсадпрому».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: