НОВИНИ

Світові ціни на цукор падають другий рік поспіль

18.12.2018 13:22
 • Ціни на цукор впали на 17% з початку року на тлі активного зростання виробництва, що викликало надлишок поставок. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

  Таким чином, цукор завершує в мінусі другий рік поспіль, і експерти не бачать ознак поліпшення ситуації в наступному році.

  Останнім часом ціни на цукор отримували певну підтримку через попит на цукровий очерет для виробництва етанолу в Бразилії, найбільшому виробнику і постачальнику цукру в світі.

  Однак на тлі зниження цін на нафту є ймовірність, що переробні компанії буде віддавати перевагу робити цукор, а не етанол, що посилить його надлишок на ринку. За прогнозами аналітиків компанії FGA, в 2019 році виробництво цукру буде приблизно на 13% вигідніше етанолу, тоді як в поточному році на випуск палива фірми могли заробити на 30% більше.

  Згідно з оцінкою трейдерської компанії Marex Spectron, виробництво цукру в Бразилії в наступному сільгоспроці, що стартує в квітні, зросте на 2,3 млн тонн і складе 28,8 млн тонн.

  Ф’ючерси на цукор-сирець дешевшають у ході торгів на ICE в понеділок на 0,6% і торгуються на рівні 12,57 цента за фунт. У серпні ціна падала до мінімальних за 10 років 9,91 цента за фунт.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: