НОВИНИ

Узбекистан розблокував імпорт української продукції

18.12.2018 12:29
 • Узбецька митниця з 17 грудня 2018 року в повному обсязі відновила розмитнення товарів походженням з України, у тому числі української кондитерської продукції. Про це повідомляють в асоціації «Укркондпром».

  «Констатуємо, що для українських солодощів узбецький ринок на сьогодні розблоковано, — заявив президент асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк, — ми отримали інформацію від експортерів, що на даний момент вантажі вже розмитнюють».

  В асоціації відзначили роль Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у вирішенні проблеми.

  «Треба віддати належне Мінекономрозвитку та особисто першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву, які працювали в режимі щоденних консультацій з експортерами та ведення переговорів з узбецькою стороною протягом всього періоду блокування українського експорту, поки розмитнення вантажів не було відновлено. Саме така наполегливість дала результат», — повідомив Олександр Балдинюк.

  Президент «Укркондпрому» відзначив важливість оперативного врегулювання проблеми та розблокування узбецького ринку для кондитерської продукції у зв’язку з наближенням новорічно-різдвяних свят, коли традиційно відвантажуються на експорт найбільші обсяги кондитерки. Відсутність доступу до узбецького ринку в цей період завдала б значних збитків українським експортерам.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: