АГРОФОТО

У Києві обрали «головного пасічника» України

17.12.2018 17:22
 • Делегати IX з’їзду Спілки пасічників України, який відбувся цієї суботи, 15 січня у приміщенні Торгов-промисдової палати України, обговорили сучасні проблеми бджільництва України і переобрали шляхом таємного голосування своїм головою на новий термін Володимира Стретовича. Agronews публікує фотозвіт заходу.

  Також було обрано президію спілки: перший віце-президент Віталій Нагорнюк, віце-президенти – Володимир Дмитрук, Андрій Бажин, Денис Солдатов, Світлана Друмова, Сергій Гриньов, Андрій Тимощук.

  «Заслухавши звіт президента, співдоповіді віце-президентів та звіт ревізійної комісії, делегати з’їзду вирішили визнати роботу організації за минулі три роки задовільною та продовжити рух в заданому напрямку, активізувавши діяльність на місцях, зокрема щодо реєстрації пасік, сплати членських внесків, насадження медодайних дерев, формування закупівельних цін на мед, протидії фальсифікованим засобам лікування бджіл, підвищення престижності професії пасічника, освіти та виховання молодого покоління пасічників», – йдеться в повідомленні прес-служби Спілки пасічників України.


  Окрему увагу назібранні українських пасічників було приділено обговоренню наслідків застосування пестицидів аграріями (потравам бджіл), а також необхідності проведення комплексних досліджень у сфері порушення природного районування бджіл, завезення іноземних порід в Україну, необхідності спільної підготовки до 46-го Конгресу Апімондії (єдиний стенд) та ін.

  Також в планах приступити до підготовки Державної програми розвитку бджільництва в Україні на довгострокову перспективу (до 2030 р.).

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: