НОВИНИ

У Раді визначились з долею мораторію на продаж землі

17.12.2018 13:57
 • Верховна Рада України розгляне всі зареєстровані у парламенті законопроекти щодо продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі, оптимальний з них буде у четвер поставлений на голосування. Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій у понеділок на брифінгу за результатами погоджувальної ради голів фракцій, повідомляє кореспондент Аgronews.

  Раніше в аграрному комітеті Ради розповіли, коли вирішиться доля мораторію на продаж землі.

  «Законопроектів про продовження мораторію близько десяти і зважаючи, що цк (четвер – ред.) буде заключний пленарний день перед Новим роком ми повинні їх усі розглянути, вибрати один з них для того, щоб ми продовжили на рік мораторій», – повідомив Парубій.

  У той же час, погоджувальна рада засвідчила, що на сьогодні серед фракцій нема єдності у питанні продовження мораторію. Зокрема, керівництво фракції «Самопоміч» розкритикувало відсутність вільного ринку землі в Україні. В той час як представники «Батьківщини», «Опоблока», «Радикальної партії та депутатськлї группи «Воля народу» висловились за продовження мораторію.

  Нагадаємо, що на минулому тижні фермери з усієї України закликали Верховну Раду продовжити мораторій на продаж землі.

  Термін дії мораторію на продаж сільгоспземель закінчується 1 січня 2019 року.

  Експерти зазначають, що дія мораторію має бути продовжена до тих пір, доки в Україні не буде прийняте законодавство про прозорий ринок землі.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: