НОВИНИ

Для аграріїв розробили унікальний мобільний додаток для розрахунку норми добрив

15.12.2018 18:00
 • Унікальний мобільний додаток для розрахунку норми добрив PK Calculator розробила асоціація PDA (Potash Development Association). Він значно спрощує процес розрахунку норм внесення калійних і фосфорних добрив, а також дозволяє уникнути втрат урожаю через їх дефіцит. Про це повідомляє Traktorist.ua.

  Спочатку додаток розраховує втрати фосфору і калію під час збирання культур. «Користувач просто вносить дані про культуру й урожайність, натискає «Розрахувати» і додаток показує ці втрати», — зазначили розробники PDA.

  Ці показники часто називаються «внесення для підтримання» і зазвичай вони передбачають рекомендації по використанню добрив, коли показники ґрунту знаходяться на цільовому рівні. Якщо він перевищений, то можна скоротити норми внесення добрив.

  Проте, якщо показники ґрунту нижче цільового рівня, то в додатку буде розраховано, яку кількість добрив потрібно внести додатково, щоб перекрити цей дефіцит. Часто необхідна кількість добрив перевищує допустиму норму, яку можна внести за один сезон.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: